Trasa: Nowy Sącz - Wierchomla Mała


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 14:40
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 14:44
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 14:51
Stary Sącz, Rynek --------- 14:59
Barcice, Kościół --------- 15:06
Rytro, PKP --------- 15:12
Młodów --------- 15:16
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 15:21
Wierchomla Wielka --------- 15:31
Wierchomla Mała --------- 15:39
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta