Trasa: Nowy Sącz - Wierchomla Mała


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 13:25
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 13:29
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 13:36
Stary Sącz, Rynek --------- 13:44
Barcice, Kościół --------- 13:51
Rytro, PKP --------- 13:57
Młodów --------- 14:01
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 14:06
Wierchomla Wielka --------- 14:16
Wierchomla Mała --------- 14:24
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII