Trasa: Nowy Sącz - Wierchomla Mała


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 12:15
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 12:19
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 12:26
Stary Sącz, Rynek --------- 12:34
Barcice, Kościół --------- 12:41
Rytro, PKP --------- 12:47
Młodów --------- 12:51
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 12:56
Wierchomla Wielka --------- 13:06
Wierchomla Mała --------- 13:14
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta