Trasa: Nowy Sącz - Wierchomla Mała


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 10:05
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 10:09
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 10:16
Stary Sącz, Rynek --------- 10:24
Barcice, Kościół --------- 10:31
Rytro, PKP --------- 10:37
Młodów --------- 10:41
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 10:46
Wierchomla Wielka --------- 10:56
Wierchomla Mała --------- 11:04
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII