Trasa: Nowy Sącz - Wierchomla Mała


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 9:50
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 9:54
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 10:01
Stary Sącz, Rynek --------- 10:09
Barcice, Kościół --------- 10:16
Rytro, PKP --------- 10:22
Młodów --------- 10:26
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 10:31
Wierchomla Wielka --------- 10:41
Wierchomla Mała --------- 10:49
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta