Trasa: Nowy Sącz - Wierchomla Mała


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 8:00
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 8:01
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 8:04
Stary Sącz, Rynek --------- 8:19
Barcice, Kościół --------- 8:26
Rytro, PKP --------- 8:32
Młodów --------- 8:36
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 8:41
Wierchomla Wielka --------- 8:51
Wierchomla Mała --------- 8:59
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII