Trasa: Nowy Sącz - Wierchomla Mała


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 6:50
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 6:54
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 7:01
Stary Sącz, Rynek --------- 7:09
Barcice, Kościół --------- 7:16
Rytro, PKP --------- 7:22
Młodów --------- 7:26
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 7:34
Wierchomla Wielka --------- 7:41
Wierchomla Mała --------- 7:49
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt