Trasa: Nowy Sącz - Wierchomla Mała


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 20:05
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 20:09
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 20:16
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 20:24
Stary Sącz, Rynek --------- 20:24
Barcice, Kościół --------- 20:31
Rytro, PKP --------- 20:37
Młodów --------- 20:41
Wierchomla Wielka --------- 20:56
Wierchomla Mała --------- 21:04
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII