Trasa: Nowy Sącz - Wierchomla Mała


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 17:35
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 17:39
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 17:46
Stary Sącz, Rynek --------- 17:54
Barcice, Kościół --------- 18:01
Rytro, PKP --------- 18:07
Młodów --------- 18:11
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 18:16
Wierchomla Wielka --------- 18:26
Wierchomla Mała --------- 18:34
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII