Trasa: Nowy Sącz - Wierchomla Mała


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 16:45
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 16:49
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 16:56
Stary Sącz, Rynek --------- 17:04
Barcice, Kościół --------- 17:11
Rytro, PKP --------- 17:17
Młodów --------- 17:21
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 17:26
Wierchomla Wielka --------- 17:36
Wierchomla Mała --------- 17:44
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII
Kursuje w święta