Trasa: Nowy Sącz - Wierchomla Mała


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 14:50
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 14:54
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 15:01
Stary Sącz, Rynek --------- 15:09
Barcice, Kościół --------- 15:16
Rytro, PKP --------- 15:22
Młodów --------- 15:26
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 15:31
Wierchomla Wielka --------- 15:41
Wierchomla Mała --------- 15:49
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII