Trasa: Nowy Sącz - Wierchomla Mała


Przewoźnik: Kaczmarczyk Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 5:35
Nowy Sącz, Dworzec MPK --------- 5:39
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 5:46
Stary Sącz, Rynek --------- 5:54
Barcice, Kościół --------- 6:01
Rytro, PKP --------- 6:07
Młodów --------- 6:11
Piwniczna Zdrój, Rynek --------- 6:16
Wierchomla Wielka --------- 6:24
Wierchomla Mała --------- 6:34
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII