Trasa: Nowy Sącz - Szczawnica


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 18:50
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 18:59
Stary Sącz, Rynek --------- 19:04
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 19:14
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 19:20
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 19:30
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 19:36
Tylmanowa, Rzeka --------- 19:42
Krościenko, Rynek --------- 19:54
Szczawnica, Seweryniówka --------- 20:05
Data aktualizacji: 2015-10-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII