Trasa: Nowy Sącz - Szczawnica


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 16:45
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 16:53
Stary Sącz, Rynek --------- 16:58
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 17:08
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 17:14
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 17:24
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 17:30
Tylmanowa, Rzeka --------- 17:36
Krościenko, Rynek --------- 17:48
Szczawnica, Seweryniówka --------- 17:59
Data aktualizacji: 2015-10-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII