Trasa: Nowy Sącz - Szczawnica


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 15:25
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 15:33
Stary Sącz, Rynek --------- 15:38
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 15:48
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 15:54
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 16:04
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 16:10
Tylmanowa, Rzeka --------- 16:16
Krościenko, Rynek --------- 16:28
Szczawnica, Seweryniówka --------- 16:41
Data aktualizacji: 2015-10-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt
kursuje w niedziele
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII