Trasa: Nowy Sącz - Szczawnica


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 14:20
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 14:29
Stary Sącz, Rynek --------- 14:34
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 14:44
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 14:50
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 15:00
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 15:06
Tylmanowa, Rzeka --------- 15:12
Krościenko, Rynek --------- 15:24
Szczawnica, Seweryniówka --------- 15:37
Data aktualizacji: 2015-10-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII