Trasa: Nowy Sącz - Szczawnica


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 12:35
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 12:38
Stary Sącz, Rynek --------- 12:48
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 12:58
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 13:04
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 13:14
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 13:20
Tylmanowa, Rzeka --------- 13:26
Krościenko, Rynek --------- 13:38
Szczawnica, Seweryniówka --------- 13:51
Data aktualizacji: 2015-10-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII