Trasa: Nowy Sącz - Szczawnica


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 10:55
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 11:03
Stary Sącz, Rynek --------- 11:08
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 11:18
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 11:24
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 11:34
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 11:40
Tylmanowa, Rzeka --------- 11:46
Krościenko, Rynek --------- 11:58
Szczawnica, Seweryniówka --------- 12:11
Data aktualizacji: 2015-10-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII