Trasa: Nowy Sącz - Szczawnica


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 9:30
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 9:39
Stary Sącz, Rynek --------- 9:44
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 9:54
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 10:00
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 10:10
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 10:16
Tylmanowa, Rzeka --------- 10:22
Krościenko, Rynek --------- 10:34
Szczawnica, Seweryniówka --------- 10:47
Data aktualizacji: 2015-10-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w dzień Bożego Ciała
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 31.XII