Trasa: Nowy Sącz - Szczawnica


Przewoźnik: Lala Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 6:20
Nowy Sącz, ul. Węgierska - Galeria Sandecja --------- 6:29
Stary Sącz, Rynek --------- 6:34
Gołkowice Dolne, Skrzyżowanie --------- 6:44
Jazowsko, Stacja Paliw --------- 6:50
Łącko, Dworzec Autobusowy --------- 7:00
Zabrzeż, Skrzyżowanie --------- 7:06
Tylmanowa, Rzeka --------- 7:12
Krościenko, Rynek --------- 7:24
Szczawnica, Seweryniówka --------- 7:37
Data aktualizacji: 2015-10-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt