Trasa: Nowy Sącz - Młyńczyska


Przewoźnik: Majewski Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz, Dworzec MPK 00.00 km 8:05
Chełmiec, Skrzyżowanie Urząd Gminy --------- 8:17
Świniarsko --------- 8:23
Stadła --------- 8:29
Podegrodzie --------- 8:33
Naszacowice, Skrzyżowanie --------- 8:35
Olszana, Szkoła --------- 8:44
Jastrzębie, Szkoła --------- 8:51
Młyńczyska --------- 8:58
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje w soboty