Trasa: Nowy Sącz - Młyńczyska


Przewoźnik: Majewski Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz, Dworzec MPK 00.00 km 17:30
Chełmiec, Skrzyżowanie Urząd Gminy --------- 17:42
Świniarsko --------- 17:48
Stadła --------- 17:54
Podegrodzie --------- 17:58
Naszacowice, Skrzyżowanie --------- 18:00
Olszana, Szkoła --------- 18:09
Jastrzębie, Szkoła --------- 18:16
Młyńczyska --------- 18:23
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt