Trasa: Nowy Sącz - Młyńczyska


Przewoźnik: Majewski Bus




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz, Dworzec MPK 00.00 km 13:30
Chełmiec, Skrzyżowanie Urząd Gminy --------- 13:42
Świniarsko --------- 13:48
Stadła --------- 13:54
Podegrodzie --------- 13:58
Naszacowice, Skrzyżowanie --------- 14:00
Jastrzębie, Szkoła --------- 14:16
Olszana, Szkoła --------- 14:19
Młyńczyska --------- 14:23
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt