Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 10:10
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 10:12
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 10:17
Wielogłowy --------- 10:21
Tęgoborze --------- 10:29
Łososina Dolna --------- 10:34
Czchów --------- 10:47
Brzesko --------- 11:15
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 12:15
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII