Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 9:35
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 9:37
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 9:42
Wielogłowy --------- 9:46
Tęgoborze --------- 9:54
Łososina Dolna --------- 9:59
Czchów --------- 10:12
Brzesko --------- 10:40
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 11:40
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII