Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 8:15
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 8:17
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 8:22
Wielogłowy --------- 8:26
Tęgoborze --------- 8:34
Łososina Dolna --------- 8:39
Czchów --------- 8:52
Brzesko --------- 9:20
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 10:20
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII