Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 7:15
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 7:17
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 7:22
Wielogłowy --------- 7:26
Tęgoborze --------- 7:34
Łososina Dolna --------- 7:39
Czchów --------- 7:52
Brzesko --------- 8:20
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 9:20
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt