Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 6:00
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 6:02
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 6:07
Wielogłowy --------- 6:11
Tęgoborze --------- 6:19
Łososina Dolna --------- 6:24
Czchów --------- 6:37
Brzesko --------- 7:05
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 8:05
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt