Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 5:40
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 5:42
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 5:47
Wielogłowy --------- 5:51
Tęgoborze --------- 5:59
Łososina Dolna --------- 6:04
Czchów --------- 6:17
Brzesko --------- 6:45
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 7:45
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt