Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 5:10
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 5:12
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 5:17
Wielogłowy --------- 5:21
Tęgoborze --------- 5:29
Łososina Dolna --------- 5:34
Czchów --------- 5:47
Brzesko --------- 6:15
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 7:15
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt