Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 4:45
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 4:47
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 4:52
Wielogłowy --------- 4:56
Tęgoborze --------- 5:04
Łososina Dolna --------- 5:09
Czchów --------- 5:22
Brzesko --------- 5:50
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 6:50
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do soboty oprócz świąt