Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz, ul. Rejtana 00.00 km 17:30
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 17:30
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 17:37
Wielogłowy --------- 17:41
Tęgoborze --------- 17:49
Łososina Dolna --------- 17:54
Czchów --------- 18:07
Brzesko --------- 18:35
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 19:35
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII