Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 15:20
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 15:21
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 15:27
Wielogłowy --------- 15:31
Tęgoborze --------- 15:39
Łososina Dolna --------- 15:44
Czchów --------- 15:57
Brzesko --------- 16:25
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 17:25
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII