Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 14:10
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 14:12
Czchów --------- 14:17
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 14:17
Wielogłowy --------- 14:21
Tęgoborze --------- 14:29
Łososina Dolna --------- 14:34
Brzesko --------- 15:15
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 16:15
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII