Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 13:15
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 13:17
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 13:22
Wielogłowy --------- 13:26
Tęgoborze --------- 13:34
Łososina Dolna --------- 13:39
Czchów --------- 13:52
Brzesko --------- 14:20
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 15:20
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII