Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 12:40
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 12:42
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 12:47
Wielogłowy --------- 12:51
Tęgoborze --------- 12:59
Łososina Dolna --------- 13:04
Czchów --------- 13:17
Brzesko --------- 13:46
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 14:45
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w Wielką Sobotę
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje w drugi dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 24.XII
nie kursuje 25.XII
nie kursuje 31.XII