Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 11:55
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 11:57
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 12:02
Wielogłowy --------- 12:06
Tęgoborze --------- 12:14
Łososina Dolna --------- 12:19
Czchów --------- 12:32
Brzesko --------- 13:00
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 14:00
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII