Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 11:05
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 11:07
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 11:12
Wielogłowy --------- 11:16
Tęgoborze --------- 11:24
Łososina Dolna --------- 11:29
Czchów --------- 11:42
Brzesko --------- 12:10
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 13:10
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII