Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Voyager





Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 4:20
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 4:22
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 4:27
Wielogłowy --------- 4:31
Tęgoborze --------- 4:39
Łososina Dolna --------- 4:44
Czchów --------- 4:57
Brzesko --------- 5:25
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 6:25
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele
nie kursuje w pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych
nie kursuje 25.XII