Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 13:30
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 13:32
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 13:34
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 13:38
Wielogłowy --------- 13:44
Tęgoborze --------- 13:51
Łososina Dolna --------- 13:58
Czchów --------- 14:09
Brzesko --------- 14:37
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 15:39
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele