Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 11:45
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 11:47
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 11:49
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 11:59
Wielogłowy --------- 11:59
Tęgoborze --------- 12:06
Łososina Dolna --------- 12:13
Czchów --------- 12:24
Brzesko --------- 12:52
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 13:54
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele