Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 10:50
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 10:52
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 10:54
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 10:58
Wielogłowy --------- 11:04
Tęgoborze --------- 11:11
Łososina Dolna --------- 11:18
Czchów --------- 11:29
Brzesko --------- 11:57
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 12:59
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele