Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 9:05
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 9:07
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 9:09
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 9:13
Wielogłowy --------- 9:19
Tęgoborze --------- 9:26
Łososina Dolna --------- 9:33
Czchów --------- 9:44
Brzesko --------- 10:12
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 11:14
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele