Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 8:45
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 8:47
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 8:49
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 8:53
Wielogłowy --------- 8:59
Tęgoborze --------- 9:06
Łososina Dolna --------- 9:13
Czchów --------- 9:24
Brzesko --------- 9:52
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 10:54
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele