Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 7:00
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 7:04
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 7:08
Wielogłowy --------- 7:14
Łososina Dolna --------- 7:21
Tęgoborze --------- 7:21
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 7:22
Czchów --------- 7:39
Brzesko --------- 8:07
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 9:09
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele