Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 6:10
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 6:12
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 6:14
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 6:18
Wielogłowy --------- 6:24
Tęgoborze --------- 6:31
Łososina Dolna --------- 6:38
Czchów --------- 6:49
Brzesko --------- 7:17
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 8:17
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele