Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz, ul. Rejtana 00.00 km 18:32
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 18:34
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- --------- 18:38 18:54
Wielogłowy --------- 18:44
Nowy Sącz D.A. (PKS) --------- 18:45
Tęgoborze --------- 18:51
Łososina Dolna --------- 18:58
Czchów --------- 19:09
Brzesko --------- 19:37
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 20:37
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele