Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 18:30
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 18:47
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 18:49
Wielogłowy --------- 18:59
Tęgoborze --------- 19:06
Łososina Dolna --------- 19:13
Czchów --------- 19:24
Brzesko --------- 19:52
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 20:52
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele