Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 17:45
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 17:47
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 17:49
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 17:53
Wielogłowy --------- 17:59
Tęgoborze --------- 18:06
Łososina Dolna --------- 18:13
Czchów --------- 18:24
Brzesko --------- 18:52
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 19:52
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele