Trasa: Nowy Sącz - Kraków


Przewoźnik: Szwagropol




Pozostałe kursy na tej linii:


Przystanki Odległości godziny odjazdów z poszczególnych przystanków
Nowy Sącz D.A. (PKS) 00.00 km 16:20
Nowy Sącz, ul. Rejtana --------- 16:22
Nowy Sącz, ul. Kilińskiego (Stadion) --------- 16:24
Nowy Sącz, ul. Tarnowska --------- 16:28
Wielogłowy --------- 16:34
Tęgoborze --------- 16:41
Łososina Dolna --------- 16:48
Czchów --------- 16:59
Brzesko --------- 17:27
Kraków, Dworzec Autobusowy MDA --------- 18:29
Data aktualizacji: 2015-09-01
Legenda:
kursuje od poniedziałku do piątku oprócz świąt
kursuje w soboty
kursuje w niedziele